Automatyczne dystrybutory narzędzi i artykułów BHP — DOTEC
phone

+ 48 74 815 16 16
57-200 Ząbkowice Śl, ul. M. Konopnickiej 12/9

triangle
About Us

Artykuł

DOTEC MANIPULATORY

https://www.dotec.nl/solutions/rolls/ 

 

 

laminiarki

 

 

 

 

 DOTEC, SPECJALIŚCI W ERGONOMICZNYM PODNOSZENIU I MANIPULACJI PRZEDMIOTÓW

 

Ze względów bezpieczeństwa i higieny pracy, kwestia LiftAssists (wspomaganie podnoszenia i przemieszczania przedmiotów) staje się coraz ważniejsza. Przepisy stają się coraz surowsze, a procesy muszą być wydajne i bezpieczne. Prawdopodobnie dlatego poszukujesz rozwiązania, które pasowałoby do twojego procesu produkcyjnego, rozwiązując  wszystkie problemy związane z podnoszeniem i przemieszczaniem ciężkich przedmiotów.

Mimo że przepisy dotyczące warunków pracy stają się coraz bardziej rygorystyczne, często ciężkie przedmioty nadal są podnoszone i przenoszone przy użyciu ludzkiej siły. Często staje się to powodem urazów kręgosłupa i mniejszej wydajności pracy. Od 1981 r. Dotec jest wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych w zakresie podnoszeniu i przemieszczaniu ciężkich przedmiotów. Naszym celem jest przyczynenie się do tworzenia bezpieczniejszych, bardziej ergonomicznych i wydajniejszych środowisk pracy na całym świecie. Z naszej głównej siedziby w Joure w Holandii, nasze manpulatory wysyłane są na cały świat.

ü  Nasze manipulatory to ergonomia i łatwość obsługi - dotyk palcem, brak przycisków, brak przełączników, a więc krótki czas zapoznawania się z obsługą urządzeń, które działają bardzo intuicyjnie. Pracownik nie musi schylać się, rozciągać, jego wzrok cały czas kontrolują przenoszony ładunek i otoczenie, 

ü  Nasze manipulatory to zwiększenie elastyczności pracy

ü  Po zamontowaniu i uruchomieniu naszych urządzeń nie wyjeżdżamy dopóki urządzenie nie będzie działało idealnie. Po każdej instalacji zapewniamy instrukcje i szkolenie

ü  w naszym salonie wystawowym w Joure mamy do dyspozycji 20 różnych rodzajów manipulatorów w celu prezentacji. Są wszystkie do Państwa dyspozycji w celu przetestowania.

 

 ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ:

 

 

MANIPULATORY DO ROLEK MANIPULATORY DO WORKÓW 
 laminiarki  laminiarki
 MANIPULATORY DO TRANSPORTERÓW   MANIPULATORY DO KEGÓW
 laminiarki  laminiarki
MANIPULATORY DO BECZEK MANIPULATORY DO PUDEŁ
 laminiarki  laminiarki
MANIPULATORY DO KANISTRÓW   MANIPULATORY DO PANELI
 laminiarki  laminiarki
PROJEKTY NIESTANDARDOWE  
 laminiarki  

https://www.dotec.nl/solutions/rolls/

https://www.dotec.nl/solutions/rolls/