phone

+ 48 74 815 16 16
57-200 Ząbkowice Śl, ul. 1 Maja 17/8

triangle
About Us

Artykuł

DOTEC MANIPULATORY

https://www.dotec.nl/solutions/rolls/ 

 

 

 

 

 

 

 DOTEC, SPECJALIŚCI W ERGONOMICZNYM PODNOSZENIU I MANIPULACJI PRZEDMIOTÓW

 

Ze względów bezpieczeństwa i higieny pracy, kwestia LiftAssists (wspomaganie podnoszenia i przemieszczania przedmiotów) staje się coraz ważniejsza. Przepisy stają się coraz surowsze, a procesy muszą być wydajne i bezpieczne. Prawdopodobnie dlatego poszukujesz rozwiązania, które pasowałoby do twojego procesu produkcyjnego, rozwiązując  wszystkie problemy związane z podnoszeniem i przemieszczaniem ciężkich przedmiotów.

Mimo że przepisy dotyczące warunków pracy stają się coraz bardziej rygorystyczne, często ciężkie przedmioty nadal są podnoszone i przenoszone przy użyciu ludzkiej siły. Często staje się to powodem urazów kręgosłupa i mniejszej wydajności pracy. Od 1981 r. Dotec jest wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych w zakresie podnoszeniu i przemieszczaniu ciężkich przedmiotów. Naszym celem jest przyczynenie się do tworzenia bezpieczniejszych, bardziej ergonomicznych i wydajniejszych środowisk pracy na całym świecie. Z naszej głównej siedziby w Joure w Holandii, nasze manpulatory wysyłane są na cały świat.

ü  Nasze manipulatory to ergonomia i łatwość obsługi - dotyk palcem, brak przycisków, brak przełączników, a więc krótki czas zapoznawania się z obsługą urządzeń, które działają bardzo intuicyjnie. Pracownik nie musi schylać się, rozciągać, jego wzrok cały czas kontrolują przenoszony ładunek i otoczenie, 

ü  Nasze manipulatory to zwiększenie elastyczności pracy

ü  Po zamontowaniu i uruchomieniu naszych urządzeń nie wyjeżdżamy dopóki urządzenie nie będzie działało idealnie. Po każdej instalacji zapewniamy instrukcje i szkolenie

ü  w naszym salonie wystawowym w Joure mamy do dyspozycji 20 różnych rodzajów manipulatorów w celu prezentacji. Są wszystkie do Państwa dyspozycji w celu przetestowania.

 

 ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ:

 

 

MANIPULATORY DO ROLEK MANIPULATORY DO WORKÓW 
   
 MANIPULATORY DO TRANSPORTERÓW   MANIPULATORY DO KEGÓW
   
MANIPULATORY DO BECZEK MANIPULATORY DO PUDEŁ
   
MANIPULATORY DO KANISTRÓW   MANIPULATORY DO PANELI
   
PROJEKTY NIESTANDARDOWE  
   

https://www.dotec.nl/solutions/rolls/

https://www.dotec.nl/solutions/rolls/