ARTPOL Nowoczesne maszyny do produkcji tissue
phone

+ 48 74 815 16 16
57-200 Ząbkowice Śl, ul. M. Konopnickiej 12/9

triangle
About Us

Artykuł

Nowoczesne maszyny do produkcji tissue

Producenci nowoczesnych maszyn do produkcji tissue oferują perfekcyjną jakość produktu finalnego oraz niezawodność technologii. Urządzenia dają szanse na produkcję znakomitej jakości tissue, a zarazem zachowanie ultra niskich poziomów konsumpcji mediów. Zapewniają szybki zwrot kosztów inwestycji, ale również współistnieją w harmonii z naturą. Producenci proponują maszyny dla klientów początkujących oraz zaawansowanych w produkcji tissue.

Początkujący

Klienci, którzy dopiero rozwijają się na rynku i są zainteresowani technologią, która gwarantuje znakomitą jakość tissue, znajdą na rynku dopasowane do swoich potrzeb maszyny. Klasyczne rozwiązanie daje możliwość zaaplikowania niezbędnych opcji dla klienta. Ultra niski poziom konsumpcji mediów zapewnia kombinacja układu dwuprasowego, rowkowanego, stalowego cylindra oraz parowej nakrywy- uproszczonej bądź klasycznej. Bezproblemowa inkorporacja linii w budynku papierni odbywa się za pomocą klasycznej szerokości instalacji. Technologia przyjazna środowisku gwarantuje szybki zwrot kosztów inwestycji. Nowoczesna maszyna do produkcji tissue cechuje się bardzo niskim zużyciem pary oraz zoptymalizowanymi parametrami. Pomaga to zminimalizować koszty produkcji Ii zwiększyć marżę ze sprzedaży. Połączenie ekologicznej i ekonomicznej maszyny jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku I wymagania, jakie są stawiane startującym w branży tissue.

Zaawansowani

Klienci, którzy mają doświadczenie w produkcji tissue, a poszukują sposobu na rozszerzenie swojego portfolio o nowe cechy produktów finalnych czy podniesienie wydajności, również znajdą odpowiednie rozwiązanie. Nowoczesne maszyny do produkcji tissue zagwarantują wydajność nawet powyżej 75 ton/dzień. Osiąganie jak najlepszej jakości finalnego produktu odbywa się dzięki zaaplikowanej technologii jak jednoprasowego układu, stalowego cylindra, wysokowydajnej nakrywy parowej lub gazowej. Miękkość na poziomie premium, zbudowanie wartości dodanej oraz znakomite rezultaty w badaniu hand-feel otwierają drzwi do nowych nisz rynkowych. Najpopularniejszymi maszynami do produkcji tissue na rynku są urządzenia o szerokości na nawijaku 2,7-2,75 m. Natomiast klienci, którzy interesują się wyższymi parametrami produkcyjnymi, mogą wybrać zaaplikowanie maszyny o szerokości na nawijaku 3,6-3,65 m, czyli do 145 t/dzień. Nowoczesne maszyny do produkcji tissue mają wysoki potencjał rozwojowy na przyszłość. Zapewniają wysoka elastyczność podczas realizacji procesu oraz najlepsze technologiczne działanie.