phone

+ 48 74 815 16 16
57-200 Ząbkowice Śl, ul. 1 Maja 17/8

triangle
About Us

Artykuł

Składarko-sklejarki: rodzaje urządzeń

Składarko-sklejarki są uniwersalnym rozwiązaniem do produkcji i klejenia pudełek takich jak tekturowe koperty lub opakowania wielkogabarytowe. Urządzenia te są wyposażone w zdalne sterowanie, kolorowy monitor i dotykowy panel obsługi. Proces produkcji i sklejania jest w pełni zautomatyzowany.

Różnorodne materiały, różne potrzeby

Do produkcji opakowań wielkogabarytowych została zaprojektowana hybrydowa składarko-sklejarka. Umożliwia realizację procesu składania w dwóch trybach technologicznych — wysokowydajnym, podstawowym trybie liniowym oraz z wykorzystaniem modułu składającego. Urządzenie prawidłowo składa bardzo duże kartony, które są wykonane z niezwykle sztywnych tworzyw. Inna konstrukcja modułowa składarko-sklejarki umożliwia dowolną konfigurację wg potrzeb klienta. Jest przeznaczona do produkcji wyrobów z wielopunktowym klejeniem, z różnych materiałów takich jak tektura falista, tektura lita, mikrofala czy folia. Na grubych i szerokich formatkach można pracować dzięki szerokim pasom napędowym składarko-sklejarki, napędowi górnych elementów w sekcji składania oraz pneumatycznemu systemowi wyrównania przed prasą. Kolejne urządzenie zostało wyposażone w opcję produkcji opakowań farmaceutycznych.

Skomplikowane kształty pudełek

Składarko-sklejarki są doskonałym rozwiązaniem dla produkcji pudełek o większej ilości punktów klejowych. Wybrany model maszyny skleja opakowania z tektury litej i mikrofali. Składarko-sklejarki są przede wszystkim przystosowane do sklejania pudełek o różnorodnych kształtach, w tym również mających kształt stożkowy. Jeżeli występują skomplikowane kształty, można odpowiednio zaprogramować urządzenie. Wprowadzenie zmian podczas produkcji zagwarantuje szybki i nieskomplikowany tryb pracy. Składarko-sklejarki są idealne dla średnich i dużych serii produkcyjnych. Niektóre maszyny zostały zaprojektowane do produkcji opakowań kartonowych wykonanych z delikatnych materiałów, o wysokiej jakości i w małych rozmiarach. Składarko-sklejarki nadają się znakomicie do wytwarzania małych pudełek o prostej linii czy podwójnych ściankach bądź opakowań multimedialnych.

Maszyny papiernicze – niezawodna jakość

Jednym z głównych odbiorców naszych urządzeń i rozwiązań technologicznych są firmy reprezentujące przemysł papierniczy. Oferujemy profesjonalną pomoc przy produkcji i przetwórstwie papieru, w tym opakowań kartonowych. Proponowane przez nas maszyny papiernicze doskonale spełniają swoje funkcje, sprawiając że praca staje się efektywniejsza i wydajniejsza. Dzięki najwyższej zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych produkcja w Państwa zakładzie stanie się bardziej opłacalna. Oprócz maszyn papierniczych polecamy Państwa uwadze również laminatory rola-rola firmy Svecom.