Laminatory rola-rola – nowoczesne laminarki różnych typów
phone

+ 48 74 815 16 16
57-200 Ząbkowice Śl, ul. M. Konopnickiej 12/9

triangle
About Us

Artykuł

SVECOM LAMINATORY

 

SVECOM LAMINATORY

 

Laminatory rola-rola firmy SVECOM

 

 

SVECOM P.E. oferuje również laminatory rola-rola od prostych maszyn typu solventless (bezprozpuszczalnikowych) do skomplikowanych maszyn typu triplex wyposażonych w najbardziej zaawansowane technologie, takie jak wycinanie okienek w linii, nakładanie cold seal itp. 

Zapraszamy na stronę internetową SVECOM LAMINATION zawierającą szczegółowe informacje

http://www.svecomlamination.com/

 

Wałki i głowice rozprężne, a także uchwyty bezpieczeństwa, blokady wałków czy manipulatory przez lata były głównym obszarem działalności tej firmy, jednakże dziś słynie ona także z produkcji maszyn.

Chcąc poszerzyć swoją działalność, Svecom wszedł na rynek maszyn do converingu, kupując firmę Technolami – producenta laminatorów, który wykonywał laminatory dla znanych firm dystrybuujących maszyny do druku i convertingu. Zatrudniając do projektu najlepszych technologów i inżynierów projektantów, Svecom zmodernizowała urządzenia Technolami – tak, że dziś stały się najnowocześniejszymi laminatorami rola-rola na rynku.

Priorytetem firmy stała się niezawodność, łatwość obsługi i, co najważniejsze, indywidualne projekty dostosowane do jednostkowych potrzeb klientów.

Svecom oferuje technologie laminacji takie jak:

Solvent base, Water base, UV/EB, Nanotechnology, Window film, Polarizing film, Battery multilayer Release, Primer, PSA, Hot melt (slot die/roll), Riflective tape, Pvdc, Heat seal, Hologram transfer, Masking tape, OLED/LED, Solar cell film protection, Flexible solar cell multilayers.

 

LAMINATOR TYPU DUPLEX, MODEL PRINCESS (przeniesienie na stronę producenta)

SVECOM LAMINATORY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAMINATOR SOLVENTLESS (BEZROZPUSZCZALNIKOWY), MODEL FUTURA (przeniesienie na stronę producenta)

 

SVECOM LAMINATORY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PREZENTACJA VIDEO LAMINATORA SVECOM, MODEL PRINCESS: