Wałki pneumatyczne, głowice rozprężne, blokady wałków Svecom
phone

+ 48 74 815 16 16
57-200 Ząbkowice Śl, ul. 1 Maja 17/8

triangle
About Us

Artykuł

SVECOM WAŁKI I GŁOWICE

 

WAŁKI I GŁOWICE

 

 

 

 

Wałki i głowice rozprężne Svecom

SVECOM P.E. S.r.l. jest prywatną firmą założoną w 1954 roku. Od początku marka zdobyła swoimi produktami uznanie klientów, co było kluczem do sukcesu. Ciągła dbałość o wprowadzanie innowacji pozwoliły SVECOM stać się światowym liderem. Centrala oraz produkcja firmy znajduje się w Montecchio Maggiore-Vicenza. Produkcja SVECOM skierowana jest do klientów z całego świata – producentów maszyn i użytkowników końcowych, którzy pracują z roli na rolę. Na przestrzeni lat SVECOM stworzył szeroką gamę produktów, która obejmuje głowice rozprężne, blokady wałków, wały rozprężne, wózki i wszelkie akcesoria do maszyn produkcyjnych.

 

Maszyny i akcesoria SVECOM mogą być stosowane z gwarancją najlepszych rezultatów w różnych dziedzinach – od produkcji papieru do jego przetwarzania, od tworzyw sztucznych do aluminium, od drukowania do produkcji opakowań i wszędzie tam, gdzie jest nawijany lub odwijany materiał w rolachBlokady wałków zapewniają płynne i bezpieczne nawijanie rolek bez konieczności bezpośredniej ingerencji człowieka. W naszej ofercie dostępne są różne modele blokad o wielu zastosowaniach, w tym blokady wałków lekkie, ciężkie i bardzo ciężkie, wyposażone w uchwyt lub nie, z połączeniami w kształcie kwadratów bądź koła lub kwadratu. Od przeszłości do teraźniejszości zdobyliśmy głęboki know-how na temat papieru, folii itp., co pozwoliło na opracowanie nowoczesnych wałków, głowic rozprężnych, blokad wałków oraz części zamiennych SVECOM, które rozwiązują problemy klientów i odpowiadają ich potrzebom.

 

Fakt bycia największym producentem wałków pneumatycznych, ich blokad oraz głowic rozprężnych na rynku, pozwala być firmą prawdziwie globalną, będącą w stanie zaspokajać potrzeby swoich klientów w każdym miejscu na świecie. Filozofia i strategia SVECOM P.E. ma na celu ciągłe badania i rozwój w dziedzinach, które wymagają wysokich standardów jakości i technologicznego know-how wspieranych przez zaawansowane systemy produkcyjne.

 

PRODUKTY SVECOM:

Prosimy wybrać podkategorię (Kliknięcie na poniżej podane linki przeniesie Państwa do produktów na stronie producenta)

 

WAŁKI I GŁOWICE

- WAŁKI ROZPRĘŻNE: http://www.svecom.com/en/shafts

 

 

 

WAŁKI I GŁOWICE

 - GŁOWICE ROZPRĘŻNE: http://www.svecom.com/en/chucks

 

 

 

WAŁKI I GŁOWICE

- UCHWYTY WAŁKÓW: http://www.svecom.com/en/safety-chucks

 

 

 

WAŁKI I GŁOWICE

 

- SYSTEMY TRANSPORTU ROLEK: http://www.svecom.com/en/handling-systems 

 

 

 

PREZENTACJA VIDEO GRUPY SVECOM: