phone

+ 48 74 815 16 16
57-200 Ząbkowice Śl, ul. 1 Maja 17/8

triangle
O firmie

O firmie

Witamy!

Dystrybutor wałków Svecom, hamulców Renova i innych

ARTPOL to firma kładąca nacisk na rozwój i profesjonalizm. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało współpracą z najlepszymi europejskimi firmami. Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami włoskich i hiszpańskich producentów maszyn i urządzeń, oferując ich artykuły na rynku polskim. W naszej ofercie znajdziecie części takie jak wałki i głowice rozprężne Svecom oraz hamulce pneumatyczne Renova, a także specjalistyczne urządzenia – bobiniarki, pakowaczki, laminatory rola-rola czy kartoniarki.

Głównym zamierzeniem gospodarczym przedsiębiorstwa jest wprowadzanie na polski rynek innowacyjnych technologii i urządzeń. Mają one za zadanie zwiększać wydajność i konkurencyjność obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw działających w szeroko pojętej branży opakowaniowej oraz produkcyjnej.

ARTPOL s.c. posiada liczne referencje wielu znanych i cenionych polskich firm w sektorach:
- tektury falistej
- papierniczym (konwertowanie i produkcja papieru)
- folii i laminatów
- przerobu aluminium
- poligraficznym i drukarskim
- handlu wyrobami ze stali kwasoodpornej oraz nierdzewnej

Dane teleadresowe

Zapraszamy do współpracy zakłady poligraficzne i drukarskie, papiernicze, przetwórstwa aluminium, a także producentów tektury falistej, folii i luminatów. Oferujemy szeroki asortyment maszyn i części zamiennych oraz akcesoriów i systemów do modernizacji linii produkcyjnych. Znajdziecie u nas m.in. bobiniarki, tekturnice, a także lasery do czyszczenia wałków rastrowych. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi producentami, którzy proponują innowacyjne rozwiązania technologiczne. W razie pytań dotyczących oferty, zachęcamy do kontaktu.

ARTPOL Piotr Kanarek

ul. 1 Maja 17/8
57-200 Ząbkowice Sląskie
Poland


tel./fax +48 74 815 16 16
e-mail: artpol@wp.pl

Obowiązek informacyjny